MÖBLER / Bord / Soffbord 8325020
nr 832 5020
Soffbord
rokokostil, längd: 115 cm, djup: 60 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:29:20
1/6 12:58:32